W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Kultura i nauka

Projekt edukacyjno-językowy Anglia – Walia

W dniach 25.03.2017 – 1.04.2017 młodzież z V LO oraz Gim nr3 przy ZSO nr1 w Mielcu (40 uczniów) wraz z opiekunami po raz kolejny uczestniczyła  w projekcie edukacyjno-językowym Anglia – Walia.

Celem projektu było poszerzenie wiedzy o kulturze i historii zwiedzanych miast oraz skonfrontowanie swoich umiejętności językowych z językiem używanym przez mieszkańców Anglii i Walii.  Program projektu zawierał zarówno zwiedzanie ciekawych miejsc w Anglii i Walii, jak i uczestniczenie w różnego rodzaju zadaniach językowych.

Uczestnicy projektu odwiedzili Londyn, Wells, Bristol, Cardiff, Bath i Stonehenge. Ponadto, mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu, jakim było odwiedzenie angielskiej szkoły Crypt School. W trakcie tej wizyty nasi uczniowie mieli możliwość spotkania się i rozmawiania ze swoimi rówieśnikami oraz czynnego udziału  w różnego rodzaju zajęciach i lekcjach. Każdy dzień kończył się dodatkowymi zajęciami, w trakcie których uczniowie omawiali zadania językowe i dzielili się wrażeniami z całego dnia.

 

 

Był to już kolejny projekt językowy organizowany w naszej szkole  cieszący się dużą popularnością i zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem w uczeniu się języka angielskiego w inny niż tradycyjny sposób. Część z nich wyraziła chęć uczestniczenia w podobnym projekcie w przyszłym roku.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa