W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Projekt RaP STEAM – robotyka i programowanie [FOTO, VIDEO]

W dniu 23 maja 2024 r. w Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie Prezydent miasta Mielca Radosław Swół w obecności Dyrektor PZPW Krystyny Wróblewskiej, podpisał umowę o realizację projektu RaP STEAM – robotyka i programowanie.

Projekt będzie w szkołach podstawowych z terenu województwa podkarpackiego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 z przedstawicielami organów prowadzących szkoły podstawowe.

Celem projektu jest podniesienie jakości i efektywności oferowanych usług edukacyjnych w województwie podkarpackim ukierunkowanych na rozwój u uczniów szkół podstawowych ważnych na rynku pracy kompetencji w zakresie robotyki i programowania.

Projekt przewiduje rozwijanie specyficznych umiejętności, kompetencji oraz kwalifikacji uczniów niezbędnych dla rozwoju regionalnego rynku pracy, rozwoju społecznego oraz rozwoju edukacyjnego.

Więcej o projekcie – RAP STEAM – Robotyka i programowanie

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa