W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Promocja tomiku poezji Katarzyny Hudy

Ponad dwadzieścia osób wzięło udział 2 października 2021 r., w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, w promocji trzeciego tomiku poezji Katarzyny Hudy „Chleb posmarowany życiem” – zredagowanego przez prezesa MTL Zbigniewa Michalskiego, do którego okładkę, w oparciu o obraz Doroty Łaz, zaprojektowała Renata Cygan.

Imprezę  otworzył i prowadził Zbigniew Michalski. Zgromadziła ona członków rodziny autorki, twórców MTL i miłośników poezji. Rozpoczęła się ona muzycznym akcentem w wykonaniu Zbigniewa Radłowskiego. Zaśpiewał on, w trzech bardzo ciekawych odsłonach, cztery piosenki z własnego repertuaru. Obszerny wybór wierszy, z książki wydanej nakładem MTL, przedstawiły jego członkinie Barbara Augustyn i Renata Bik.

Po ich występie swoje pięć minut miała także autorka, która opowiedziała o poetyckich inspiracjach, o tomiku „Zagubione skrzydło” z 2020 r., podziękowała uczestnikom spotkania i zaprosiła do spotkania z naturą w jej miejscowości. Zaraz, po jej wystąpieniu, rozpoczęła się dyskusja o treściach zawartych w tomiku. Wzięli w niej udział: Andrzej Talarek, Barbara Augustyn, i inni.

Młoda autorka otrzymała list gratulacyjny i kwiaty od prezesa MTL.

Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć rozpoczęła ona podpisywanie egzemplarzy swej kolejnej książki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa