W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Przebudowano przejścia dla pieszych [FOTO]

Zakończona została przebudowa czterech przejść dla pieszych zlokalizowanych na ulicach Staszica, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego i Ks. Piotra Skargi.

Inwestycję, która obejmowała zarówno prace projektowe (wraz m.in. z wykonaniem i zatwierdzeniem zmiany stałej organizacji ruchu na przedmiotowych przejściach dla pieszych) jak również roboty budowlane, zrealizowała firma Inowa Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie za kwotę 332 tys. 887 zł.

Trzy z tych przejść – na ul. Staszica, Jana Pawła II i Ks. Piotra Skargi przebudowano na przejścia dla pieszych o podwyższonym standardzie, z aktywnymi punktowymi elementami najazdowymi LED i czujnikiem ruchu, powodującym zapalanie świateł po wejściu pieszego na jezdnię oraz z lampą ostrzegawczą i oznakowaniem pionowym oraz poziomym.

Z kolei istniejące przejście dla pieszych przy ul. Kazimierza Wielkiego zostało przebudowane na przejście wyniesione, wykonane z czerwonej kostki brukowej oraz z oznakowaniem pionowym i poziomym.

Na przebudowę czterech przejść Gmina Miejska uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 266 tys. 309 zł.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa