W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Kultura i nauka

Przeciągi literackie w SCK [FOTO]

Dziś dwie grupy młodzieży, z gimnazjów i liceów mieleckich, pracowały podczas warsztatów poetycko plastycznych w Domu Kultury SCK. Jak na piątek, 13 kwietnia przystało, było ciężko, bo na podstawie wiersza musieli stworzyć komiks.

Jak powiedział nam po warsztatach Maciej Pałka z Lublina, który warsztaty prowadził, młodzi ludzie radzili sobie znakomicie. Wręcz za dobrze, stąd będzie kłopot z wyborem najlepszych prac, powiedział nam, bo uczestnicy warsztatów prezentowali wysoki poziom umiejętności plastycznych i stworzone przez nich komiksy są bardzo ciekawymi propozycjami.

Za dwa tygodnie, 25 kwietnia, uczniowie znów się spotkają w Domu Kultury. Ich gościem, obok Maćka Pałki, będzie poeta, którego wiersz był inspiracją dla ich komiksów. Będzie też można zobaczyć wydawnictwo zawierające najlepsze prace.

Warsztaty i spotkanie podsumowujące to tylko część programu tegorocznej edycji ,,Przeciągów literackich”. Finałowym akcentem będzie koncert Darii Zawiałow, który odbędzie się 28 kwietnia. Zapraszamy!

 

 
 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa