W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Przecław ma nowy radiowóz

Policjanci z Posterunku Policji w Przecławiu wzbogacili się o kolejny radiowóz. W poniedziałek 21.12.2020 r. miało miejsce jego uroczyste poświęcenie przez księdza proboszcza Stanisława Kudlik z Przecławia.

W wydarzeniu udział wzięli Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu  podinspektor Jacek Juwa, Burmistrz Przecławia Renata Siembab, Zastępca Burmistrza Przecławia Grzegorz Skrzypek, Przewodniczący Osiedla Zbigniew Skrzypek oraz Kierownik Posterunku Policji w Przecławiu asp. szt. Grzegorz Marucha  wraz z pracownikami.

Nowy pojazd został pozyskany dzięki wparciu ze środków Gminy Przecław w wysokości 25 000 zł. Zakupiony samochód to Kia Ceed. Jest to radiowóz oznakowany służący do typowej pracy patrolowej na drodze. Wspierając w ten sposób funkcjonariuszy, Burmistrz Przecławia wyraziła wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją.

Samochód z pewnością poprawi warunki służby funkcjonariuszy. Przełoży się to także na wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

ADAN 22 grudnia 2020 (wtorek) at 21:41

Wszystko świecą

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa