W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje

Przecław powitał lato [FOTO]

W niedziele , 27 czerwca br. na terenach zielonych przy Domu Kultury w Przecławiu odbyło się Powitanie lata pod hasłem „Zdrowo i bezpiecznie”. Podczas imprezy było przygotowanych wiele atrakcji- dmuchańce, zjeżdżalnie, eurobungee, animacje dla dzieci, występ Młodzieżowej Orkiestry Gminy Przecław pod batutą Piotra Rysiewicza oraz uczestników zajęć wokalnych

. Nie zabrakło też stoisk tematycznych przygotowanych m.in. przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przecławiu, Dom Kultury w Przecławiu, Gminny Punkt Konsultacyjno- Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” oraz punkt informacyjny szczepień. Dodatkowo podczas imprezy można było skorzystać z pomocy Wojewódzkiego i Gminnego Biura Spisowego i spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Ponadto można było sprawdzić swój stan zdrowia dzięki Fundacji „SOS Życie” w ramach projektu „WyRaS- Wykryj Raka Skóry. W międzyczasie można było skorzystać z małej gastronomi przygotowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich w Błoniu i w Tuszymie.

O bezpieczeństwo dbały służby Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu oraz Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Sporo emocji wśród dzieci wzbudziła prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez funkcjonariuszy w codziennej służbie, w szczególności wóz strażacki i policyjny radiowóz. Całą zabawę uwieńczył występ zespołu NEWCOMERS.       

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w organizację Powitania lata w naszej gminie, dziękujemy za stoiska tematyczne, które przyciągały dzieci jak i dorosłych. Mamy nadzieję, że będzie możliwość następnych spotkań i imprez.

Źródło Gmina Przecław

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa