Slider
Image default
Materiały promocyjne

Przecławska Kuźnia została oficjalnie otwarta! [FOTO]

Rodzinna, ciepła i przytulna – taka jest właśnie ‚Kuźnia”, restauracja którą wczoraj otwarto na Przecławskim rynku. Mieszkańców okolicznych miejscowości przyciąga do siebie niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem.

Chodź od ogłoszenia przetargu minęło trochę czasu, wczoraj Przecławska Kuźnia została oficjalnie otwarta. W ramach tego przedsięwzięcia powstał budynek gastronomiczny wraz z zapleczem oraz ogródkiem gastronomiczno-rekreacyjnym. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi przy kawie i ciastku, ale nie tylko. W ofercie lokalu znajdziemy wiele ciekawych pozycji. Będzie można zjeść dobre śniadanie, obiad, posmakować przecławskich burgerów…

 

Na samym otwarciu restauracji było sporo ludzi, widać było że budynek Przecławskiej Kuźni wzbudził wiele zainteresowania. Nic dziwnego. Sami mieliśmy ochotę posmakować specjalnie przygotowanych dań oraz napić się aromatycznej kawy :)

Specjalnie przygotowane wnętrze zabierze wszystkich Państwa w podróż pełną doznań smakowych, przytulnych wnętrz i lokalnej tradycji, pozwoli także na odkrycie nowych wersji znanych potraw i przede wszystkim miłe spędzenie czasu. Pięknie ozdobiony kominek który wpisuje się wspaniale w otoczenie, oraz przemiła załoga sprawią że nieprędko będą chcieli Państwo wracać do domu.

Poprzez dbałość o każdy detal, a także wyjątkową atmosferę właściciele chcą aby ich goście czuli się swobodnie, jedli smacznie i zapomnieli o problemach dnia codziennego. Tak wspaniałej inicjatywie pozostaje tylko życzyć powodzenia. Tym którzy nie byli na miejscu przedstawiamy kilka zdjęć które ukazują urok Przecławskiej restauracji.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja