W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Przecławski Park Rekreacyjno-Sportowy

Umowa na budowę II etapu parku została już podpisana.

13 kwietnia Burmistrz Przecławia Renata Siembab wraz ze Skarbnik Krystyną Kotula podpisały z przedstawicielami Województwa Podkarpackiego umowę na realizację operacji: „Budowa Parku Rekreacyjno-Sportowego w Przecławiu – etap III (budowa rekreacyjnego ciągu pieszo-jezdnego i elementów małej architektury” zlokalizowanego w Przecławiu na działce nr ewid. 339/32.

Gmina Przecław otrzymała dotację w wysokości 132 986,00 zł w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej”. Całkowite koszty zadania to: 232 214,58 zł, w tym 229 60261 zł są to koszty kwalifikowane.

W ramach zadania zaplanowano wykonanie ciągu pieszo-jezdnego składającego się z dwóch pętli – jedna będzie biegła dookoła pumptracka, druga natomiast dookoła strefy streetworkout, która gmina planuje wykonać ze środków własnych. W ramach zadania zostaną również zamontowane elementy małej architektury, tj. ławki parkowe z betonu architektonicznego – 23 szt., kosze na śmieci z betonu architektonicznego – 11 szt., ławostoły z betonu z elementami drewna – 3 szt., stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej – 5 szt. oraz stół do gry w piłkarzyki – 1 szt.. Tor pieszo-jezdny przeznaczony będzie dla osób jeżdżących na rolkach i wrotkach.

Inwestycja zostanie zrealizowania do 31 grudnia 2022r.  Planowane zadanie jest odpowiedzią na rosnąca potrzebę spędzania aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa