W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przed policjantami ukrył się we wnęce kominowej

Niemal trzy godziny policjanci przeszukiwali dom 40-latka, wobec którego zostało wydane zarządzenie o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu na czynności procesowe. Okazało się, że mężczyzna ukrył się przed policjantami na strychu, we wnęce kominowej. Wejście do wnęki zastawione było m.in. szafami. 40-latek został zatrzymany.

Policjanci realizowali dziś rano wydany przez prokuratora nakaz zatrzymania i przymusowego doprowadzenia na badania mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Kiedy poinformowali znajdującą się w domu kobietę o przyczynach swojej wizyty, ta zaprzeczyła, aby mężczyzna był w domu. Policjanci szczegółowo przeszukiwali wszystkie pomieszczenia. Na strychu ich uwagę zwróciły drewniane zabudowy obok komina, wzdłuż których znajdowały się m.in. szafy z ubraniami. Kiedy funkcjonariusze odsunęli meble, okazało się, że za szafami znajdowało się wejście, prowadzące do wąskiej wnęki. Policjanci musieli wspiąć się po drewnianej ścianie pod sam dach, gdzie za kominem ukrywał się 40-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie doprowadzony na dalsze czynności procesowe.  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa