W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Przedpremierowy pokaz filmu „Filip” z transmisją z czerwonego dywanu z warszawskiego Multikina!

28 lutego br. w kinach sieci Multikino odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Filip” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na 47. FPFF w Gdyni.

Uczestnicy tego wydarzenia przed rozpoczęciem seansu zobaczą na wielkim ekranie transmisję na żywo z uroczystej premiery filmu w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Bilety na przedpremierowy pokaz z relacją z czerwonego dywanu są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

We wtorek, 28 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się premiera filmu „Filip”  z udziałem aktorów – miedzy innymi: Eryka Kulma Jr., Sandry Drzymalskiej czy Roberta Więckiewicza oraz twórcy tej produkcji – reżysera Michała Kwiecińskiego czy operatora Michała Sobocińskiego. Po raz pierwszy wszystko to, co będzie się działo wokół ścianki, gdzie pozują gwiazdy, wywiady i kulisy całego wydarzenia będą mogli śledzić na żywo uczestnicy przedpremierowego seansu w 37 kinach w Polsce! Transmisję poprowadzi Mateusz Szymkowiak. Warszawska premiera „Filipa” będzie transmitowana do Multikina: Zabrze, Kraków, Wrocław Pasaż, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Kielce, Poznań 51, Lublin, Rybnik, Tychy Gemini, Włocławek, Słupsk, Koszalin, Elbląg, Radom, Sopot, Jaworzno, Warszawa Złote Tarasy, Rumia, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kalisz, Czechowice-Dziedzice, Biała Podlaska, Świnoujście, Świdnica, Mielec, Leszno, Zgorzelec, Kłodzko. Start transmisji 19:30. Seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym.

Po transmisji z Multikina w Warszawie rozpocznie się przedpremierowy pokaz wojennego dramatu „Filip”. Podczas seansu widzowie przeniosą się do warszawskiego getta w 1941 roku, gdzie główny bohater Filip, młody polski Żyd, ze swoją ukochaną Sarą przygotowują się do występu w kabarecie, by zarobić na utrzymanie rodziny. Podczas premiery dochodzi do strzelaniny, podczas której ginie Sara i siedzący na widowni bliscy Filipa. Dwa lata później mężczyzna pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu we Frankfurcie. Podając się za Francuza, w samym sercu hitlerowskich Niemiec korzysta ze wszystkich uroków świata, nie jest w stanie się zatrzymać ani na chwilę. Następujące po sobie tragiczne wydarzenia sprawiają jednak, że nagle całe starannie zbudowane frankfurckie życie Filipa rozpada się jak domek z kart. 

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na przedpremierowy pokaz 28 lutego. Bilety można nabywać w kasie kin sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. 

Film „Filip” wejdzie do kin 3 marca.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa