W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Przedsiębiorcy wybrali przyjazne urzędy skarbowe z Podkarpacia 

W dniu 27 czerwca 2015 r. odbyło się podsumowanie XIV już edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Spośród urzędów skarbowych w woj. podkarpackim laureatami konkursu zostały:

Urząd Skarbowy w Mielcu

Urząd Skarbowy w Leżajsku

Urząd Skarbowy w Lubaczowie

Wyróżnione urzędy skarbowe wykazały się sprawną obsługą przedsiębiorców oraz w pełni profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Jako wyróżnione w konkursie otrzymały prawo posługiwania się przez rok tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

 

Tytuł ten jest wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych oraz umiejętności i kompetencji pracowników Administracji Podatkowej.

Podczas uroczystości Dyrektor Izby Skarbowej w Rzeszowie podkreślił, że tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” to ważne wyróżnienie, ponieważ jest przyznawany przez przedsiębiorców.

 

Złożył także gratulacje laureatom konkursu oraz skierował podziękowania do wszystkich pracowników urzędów skarbowych za zaangażowanie i profesjonalizm w pracy. Podczas prelekcji wskazywał na potrzebę rozwijania współpracy z przedsiębiorcami i konieczność ciągłego podwyższania standardów obsługi klienta.

Kanclerz Loży Rzeszowskiej Business Centre Club pogratulował naczelnikom wyróżnionych urzędów skarbowych oraz podkreślił wagę tworzenia przyjaznej atmosfery w relacjach między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami – jedną z najważniejszych grup podatników.

***

Konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” ma zasięg ogólnokrajowy i organizowany jest przez Ministerstwo Finansów oraz Business Centre Club od 2003 r.

 Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe poprzez wypełnienie ankiety konkursowej. W ankiecie oceniają jakość obsługi  w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.

 

Te urzędy skarbowe, które zdobędą największa ilość punktów w ankietach, otrzymują tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Prawo używania tytułu przysługuje przez rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

 

 

69a04e65-09b0-4ca2-9021-521b8b2ad072

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa