W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Przedszkolaki z Chorzelowa spotkały się ze strażakami

11 maja dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie gościły strażaków z OSP w Chorzelowie. Dzielni Strażacy z wielką pasją i ciekawością przedstawili jak wygląda ich praca.

Ogromne wrażanie na dzieciach zrobił wóz strażacki oraz akcesoria, które prezentowali strażacy. Wychowankom szczególnie spodobała się prezentacja akcji gaszenia pożaru oraz możliwość założenia  przez chętne przedszkolaki prawdziwego kasku strażackiego i przy asyście strażaków udział w gaszeniu ognia.

Ponadto, dzieci miały okazję wejść do wozu strażackiego, i obejrzeć go wewnątrz. Nie zabrakło także pokazu armatki wodnej, znajdującej się na wozie strażackim oraz sprzętu używanego do udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zaprezentowali również dzieciom sygnał strażacki  oraz przypomnieli numer telefonu na który trzeba dzwonić, by uzyskać pomoc.

Na zakończenia spotkania wszystkie dzieci podziękowały Strażakom i wręczyły upominki z okazji obchodzonego przez Nich Święta, życząc wyłącznie udanych i bezpiecznych akcji.

 

31

 

32

 

33

 

34

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa