W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Przedszkolaki z Chorzelowa zachwyciły publiczność występem z Okazji Dnia Mamy i Dnia Taty [FOTO]

28 maja Gminny Ośrodek Kultury w Chorzelowie stał się miejscem magicznego i wzruszającego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie wystąpiły na scenie z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty, prezentując niezwykle uroczy i pełen emocji występ.

Dzieci, przebrane za postacie z bajek m.in. smerfy, krasnoludki i pszczółki, zachwyciły publiczność swoim pełnym entuzjazmu występem oraz uroczymi strojami. Maluchy zaprezentowały piękne piosenki, taneczne układy oraz wiersze dedykowane swoim kochanym rodzicom. Ich zaangażowanie i radość były widoczne na każdym kroku, sprawiając, że cała sala była oczarowana występem. Zaproszeni goście nie szczędzili braw. Dzieci w ten sposób złożyły rodzicom życzenia z okazji Ich święta. Nie obyło się również bez upominków, które dzieci wykonały własnoręcznie dla swoich bliskich. Ich radość, entuzjazm i miłość do rodziców były niezwykle wzruszające i sprawiły, że ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa