W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Przedszkole „Artystyczna Ósemeczka” zorganizowała Wielkanocne Spotkanie [FOTO]

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Ostatnie dni w Wielkim Tygodniu, w Przedszkolu Miejskim Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka” były bardzo pracowite.

Dzieci poznawały tradycje ludowe, malowały pisanki, robiły papierowe zające i kurczaki, komponowały stroiki i palmy z bukszpanu oraz bibułkowych kwiatów.

Dnia 12.04.2022 odbyło się w Przedszkolu „Wielkanocne Spotkanie”, w którym oprócz całej społeczności przedszkolnej uczestniczyli byli, emerytowani już pracownicy Przedszkola. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich występ dzieci z grupy VI „Przedszkolne Zuchy„ Przedszkolaki wierszem, piosenką i tańcem podkreśliły piękno i radość Świąt Wielkiej Nocy. W przedstawieniu pełnym humoru dzieci zaprezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i aktorskie.

Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem. Na „wielkanocnym stole” królował biały barszcz z kiełbasą i jajkiem oraz „Wielkanocna Baba” – potrawy przygotowane przez przedszkolną kuchnię.

Takie spotkania niosą zawsze ze sobą „ łezkę w oku” u dorosłych oraz radość i uśmiech dzieci, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji wielu pokoleń.

Życzymy Wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,

smacznego jajka, mokrego dyngusa a także odpoczynku w rodzinnym gronie 

Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka” 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa