W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Przedszkolna Olimpiada Matematyczna [FOTO]

Dnia 10.03.2023 (piątek) w Przedszkolu Miejskim Nr 8 w Mielcu „Artystyczna Ósemeczka” odbyła się „Przedszkolna Olimpiada Matematyczna”.

Udział w niej wzięły dzieci z wszystkich grup wiekowych, które rozwiązywały zadania i łamigłówki z różnych dziedzin matematyki. Przedszkolaki musiały wykazać się znajomością orientacji w przestrzeni i pojęć dotyczących miary i wagi, umiejętnością liczenia i układania rytmów i regularności oraz znajomością figur geometrycznych. Zadania były dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

Celem tej formy pracy było rozwijanie umiejętności i zainteresowań matematycznych dzieci, na które, w bieżącym roku szkolnym,  Przedszkole „Artystyczna Ósemeczka” kładzie szczególny nacisk.

Każdy przedszkolak okazał się „Mistrzem matematyki„ i otrzymał pamiątkowy medal, a Dyrektor Przedszkola, dodatkowo nagrodziła każdą grupę układanką i grą matematyczną.

„Matematyka to super sprawa! Przy niej świetna jest zabawa!”

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa