W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne Materiały video

Przegląd Kulinarny w Jaślanach [FOTO, VIDEO]

Dnia 13.03. w Jaślanach odbył się Przegląd Kulinarny ph. „Nasz Najlepszy Specjał” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Tuszów Narodowy – Andrzeja Głaza z okazji Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn oraz Dnia Sołtysa.

Przegląd rozpoczął się o godzinie 16 i już od samego początku przyciągnął masę zaciekawionych i chętnych spróbować wszystkich specjałów ludzi. Podczas gdy Koła Gospodyń oraz Stowarzyszenia zgłoszone do przeglądu częstowały ludzi swoimi potrawami, przygrywały im dwie kapele; Kapela „Grochowiacy” oraz Kapela „Młodzi Jaślaniacy”. Podczas trwania wydarzenia odbywała się zbiórka pieniężna do puszek na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Można było również zagłosować na potrawę, która według odwiedzających była tym „Najlepszym Specjałem”.

Ostatecznie drogą głosowania tytuł „Najlepszego Specjału” otrzymała potrawa (rolada drobiowa z pieczarkami i serem na sałatce wiosennej) wykonana przez Stowarzyszenie „Malinowy Szlak” z Malinia, które otrzymało pamiątkową chochlę wazową z grawerem oraz dyplom.

Każde ze zgłoszonych Kół Gospodyń oraz Stowarzyszeń otrzymało dyplom uznania oraz nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Tuszów Narodowy – Andrzeja Głaza.

Zwieńczeniem tego dnia był koncert zespołu „Randez – Vous”, który zagrał przeboje zarówno polskie jak i zagraniczne.

Ze zbiórki pieniężnej Komitetu Społecznego „Tuszów pomaga Ukrainie” zebrano 3054,38 zł, która zostanie przeznaczona na doraźną pomoc uchodźcom.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa