W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Historia Informacje Kultura i nauka

Przegląd Pieśni w Grochowem [FOTO]

Upamiętnić pieśnią – Przegląd Pieśni Żołnierskich, Wojskowych i Partyzanckich w GOK-u w Grochowem

28 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Grochowem odbył się Przegląd Pieśni Żołnierskich, Wojskowych i Partyzanckich pod honorowym patronatem Wójta Gminy Tuszów Narodowy Andrzeja Głaza. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy.

Uczestnicy zaśpiewali piękne pieśni, urozmaicając je odpowiednimi stylizacjami i rekwizytami. Za najlepszy występ przeglądu uznano prezentację Wiktorii Piechoty ze Szkoły Podstawowej w Czajkowej, która otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przed Towarzystwo Społeczno-Kulturalne im. gen. Władysława Sikorskiego w Tuszowie Narodowym.

Z kolei nagrodą od wójta gminy dla wszystkich uczestników jest wycieczka do Muzeum Polaków Ratujących Żydów Podczas II Wojny Światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem, Gminną Bibliotekę Publiczną w Tuszowie Narodowym, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszowie Narodowym, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne im. gen. Sikorskiego. Przegląd odbył się w ramach cyklu spotkań, mających na celu upamiętnienie wydarzeń września 1939 roku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa