W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przekonywał policjantów, że ekstazy to chlor do basenu ogrodowego

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 19-latek, który miał przy sobie marihuanę i tabletkę ekstazy. Młody mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej.

Policjanci patrolujący teren miasta, na ulicy Niepodległości zauważyli kierowcę, który sposobem jazdy wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Kierowca bmw został zatrzymany do kontroli drogowej. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn, 20-letni kierowca oraz 19-letni pasażer. Obaj są mieszkańcami Mielca.

Policjanci po przeprowadzeniu kontroli drogowej, sprawdzeniu dokumentów oraz stanu trzeźwości kierowcy przeprowadzili także kontrolę osobistą obu mężczyzn. W odzieży 19-latka ujawnili folię z suszem roślinnym i tabletką. Właściciel tych substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie. Narkotester potwierdził, że znalezione substancje to marihuana i ekstazy.

Zatrzymany w pierwszej rozmowie z policjantami twierdził, że znaleziona tabletka to chlor do basenu ogrodowego. 19-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Jego 20-letni kolega został przesłuchany w charakterze świadka. Obaj złożyli obszerne wyjaśnienia.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa