W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dwie kobiety straciły prawo jazdy przez nadmierną prędkość

Nadmierna prędkość i brawura to wciąż jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Aby zmniejszyć liczbę wypadków, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo na drogach policjanci wydziału ruchu drogowego codziennie przeprowadzają kilkadziesiąt kontroli drogowych egzekwując przestrzeganie przepisów przez kierowców. W ostatnich dniach policjanci zatrzymali prawo jazdy kobietom, które przekroczyły prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W Rudzie funkcjonariusze mieleckiej drogówki zatrzymali do kontroli 36-letnią mieszkankę gminy Radomyśl Wielki. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h jadąc z prędkością 103 km na drodze powiatowej. Kierująca hondą civic została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiecie na okres 3 miesięcy.

Prawo jazdy straciła również 48-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która do kontroli drogowej została zatrzymana w Padwi Narodowej na ulicy Jana Pawła II. Kierująca volkswagenem przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 hm/h, jadąc z prędkością 103 km. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

Pamiętajmy!
Brawura i nadmierna prędkość to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć dramatyczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu stanowi rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa