W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przemoc domowa skończyła się aresztem

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 41-letni mężczyzna, który od kilku lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Mężczyzna nie stosował się do zakazu zbliżania do pokrzywdzonej, nachodził i groził pozbawieniem życia swojej partnerce. Podejrzany kolejne czyny przestępcze popełnił w warunkach recydywy. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Przemoc w rodzinie objawiać się może na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur czy ograniczanie kontaktu z otoczeniem, to tylko kilka przykładów znęcania się nad bliskimi. Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe. W przypadku gdy mają podejrzenie, że może dochodzić tam do przemocy, wszczynają procedurę Niebieskiej Karty i izolują sprawcę od pokrzywdzonych.

Tak było w przypadku jednej z rodzin z Mielca. Mieleccy policjanci prowadzą postępowanie przeciwko 41-letniemu mężczyźnie, który, mimo iż wcześniej był karany za przestępstwo znęcania się nie stosował się do środków zapobiegawczych wyznaczonych przez sąd. Mężczyzna nadal nachodził swoją partnerkę i ich córkę grożąc im pozbawieniem życia. Podczas jednej z ostatnich awantur mężczyzna rozbił telefon pokrzywdzonej.

Na podstawie zgromadzonych materiałów zwrócono się do prokuratora o wystąpienie z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego. Po rozpoznaniu wniosku sąd przychylił się i zastosował wobec mężczyzny środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztowania.

Teraz podejrzanemu grozi 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa