W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przewrócili samochód i przekłuli mu opony

Dwóch mieszkańców gminy Cmolas odpowie za zniszczenie „małego fiata” zaparkowanego pod ośrodkiem zdrowia w Ostrowach Tuszowskich. Jeden z mężczyzn przeciął opony, a następnie obydwaj przewrócili samochód na bok i uciekli. Kiedy pokrzywdzony po pracy wrócił po samochód, zauważył przewrócony i uszkodzony pojazd.

Na początku marca policjanci interweniowali w Ostrowach Tuszowskich, w gminie Cmolas, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym uszkodzenia samochodu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jadąc do pracy pozostawił zaparkowany samochód marki Fiat 126p pod ośrodkiem zdrowia. Kiedy po skończonej pracy, w nocy, wrócił na miejsce zastał pojazd przewrócony na bok. Ze zbiornika wylewała się benzyna i olej, fiat miał przebite opony. Mężczyzna powiadomił o fakcie Policję.  

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć mieszkańcy gminy Cmolas. Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów funkcjonariusze przedstawili zarzuty uszkodzenia samochodu  dwóm mężczyznom w wieku 22 i 28 lat. Obydwaj przyznali się do zarzutów.

Mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie mienia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa