W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Ósmoklasista z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowcu – Jakub Mrozowski może pochwalić się niebywałym osiągnięciem. W ciągu dziewięciu lat edukacji nie opuścił ani jednego dnia nauki szkolnej.

Za swój wyczyn został wyróżniony dyplomem za stuprocentową frekwencję obecności na lekcjach, osiągniętą w ciągu dziewięciu lat nauki: od zerówki, aż po klasę ósmą. Nagrodę odebrał w Rzeszowie z rąk Podkarpackiej Kurator Oświaty Doroty Nowak-Maluchnik. Do tego ważnego wyróżnienia dołączyła także Burmistrz Radomyśla Wielkiego Agnieszka Machnik.

W liście gratulacyjnym pojawiły się słowa uznania za duże zaangażowanie, sumienność, pracowitość, które to cechy stały się powodem do przede wszystkim osobistej satysfakcji Jakuba, ale też wzorami do naśladowania. Do tych gratulacji dołączyła dyrektorka szkoły Anna Cetnar, wychowawczyni oraz nauczyciele i społeczność uczniowska.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa