W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Przez narkotyki do aresztu

Policjanci ujawnili narkotyki w audi, którym podróżowało trzech mężczyzn w wieku 23 lat. Każdy z nich miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci podjęli interwencję w Trzcianie w gminie Czermin. Kontrolując pojazd marki Audi A3 poczuli specyficzny zapach marihuany. W pojeździe znajdowało się trzech mężczyzn. Wszyscy byli mieszkańcami Mielca i mieli po 23 lata.

Zachowanie mężczyzn wobec interweniujących policjantów wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Policjanci przeszukali samochód oraz przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn znajdując kilka pakunków z substancją przypominającą narkotyki. Pod fotelem pasażera policjanci ujawnili słoik z suszem roślinnym, w bagażniku woreczek strunowy z białym proszkiem, w odzieży jednego z 23-latków policjanci ujawnili pojemniczek z zawartością suszu. Policyjny narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód oraz przeszukali mieszkania zajmowane przez zatrzymanych. W mieszkaniu jednego z mężczyzn ujawnili marihuanę.

Zatrzymani zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić każdemu z nich zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa