W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przy policjantach wyrzucił woreczek z amfetaminą

Policjanci wszczęli postępowanie wobec 37-letniego mężczyzny, który posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut popełnienia przestępstwa i przekazali sprawę do prokuratury. Za posiadanie narkotyków podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Podczas patrolu Al. Niepodległości, w ubiegły czwartek, uwagę funkcjonariuszy zwrócił mężczyzna przebywający obok altanki śmietnikowej. Jego niespokojne zachowanie, wzbudziło podejrzenia policjantów. Kiedy funkcjonariusze podeszli bliżej, mężczyzna wyrzucił na trawnik woreczek strunowy z zawartością białego proszku.

Policjanci zabezpieczyli substancję, wstępne badanie narkotesterem wskazało, że jest to amfetamina. 37-letni mieszkaniec Mielca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany złożył wyjaśnienia. Postępowanie przekazano do prokuratury. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa