W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

„Przygoda z nauką” – ZSO nr 1 prosi o pomoc w konkursie!

Projekt przygotowany przez mielecką szkołę znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej TESCO „Decydujesz, pomagamy” Projekt „PRZYGODA Z NAUKĄ” ZSO nr 1 w Mielcu przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 21 stycznia i potrwa do 17 lutego 2019 roku.

Szkoła walczy o dofinansowanie w wysokości 5000 ZŁ! Temat projektu to „PRZYGODA Z NAUKĄ – czyli Interaktywny Piknik Wiedzy”

Czy chcesz zrozumieć podstawowe zjawiska zachodzące w przyrodzie? Czy chcesz się przekonać, że nauka przedmiotów ścisłych może być przyjemna? Nic prostszego! „PRZYGODA Z NAUKĄ” jest właśnie dla Ciebie i dla wszystkich ciekawych świata! W programie: pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, niesamowite iluminacje świetlne, prezentacja łazików marsjańskich i kwadrokopterów, walki robotów, szaleństwo w kulach bumper-ball, rozgrywki gier matematyczno-logicznych (w tym szachów ogrodowych), konstrukcje z klocków Lego, deszcz baniek mydlanych oraz mini obserwatorium astronomiczne. A na koniec PROFESJONALNE POKAZY LASERÓW!

Pamiętaj! Robiąc zakupy w sklepie TESCO przy ul. Żeromskiego w Mielcu każdy paragon możesz zamienić na żeton i oddać głos na projekt ZSO nr 1 🙂

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Trendy w okularach korekcyjnych dla kobiet — co nosić w 2024 roku?

Wiadomości Mielec

Gotowi?? RUSZAMY! Pokaz kaskaderski!! [FOTO, VIDEO] 

Wiadomości Mielec

Oferta pracy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa