W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przyjechała z Mołdawii do pracy, a kradła w Navigatorze

Obywatelka Mołdawii, która do Mielca przyjechała w poszukiwaniu pracy odpowie za kradzież. Kobieta, w ubiegły piątek dokonała kradzieży w kilku sklepach znajdujących się w mieleckiej galerii. Łączna wartość strat skradzionych przedmiotów to 2200 złotych. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, jakiej dokonała w piątek w mieleckiej galerii handlowej 37-letnia kobieta. Sprawczyni kradzieży jest obywatelką Mołdawii. Na co dzień zamieszkuje w powiecie jasielskim, do Mielca przyjechała w poszukiwaniu pracy.

Jak ustalili funkcjonariusze, w ubiegły piątek, kobieta ukradła odzież i obuwie z kilku sklepów znajdujących się na terenie galerii przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu. Aby ukraść buty, kobieta wyciągała obuwie z pudełek i wkładała je do podręcznej torebki. Kradnąc ubrania odrywała zabezpieczenie sklepowe i również wkładała odzież do torebki. Tuz po kradzieży została ujęta przez ochronę galerii i przekazana w ręce Policji.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 37-latce zarzut kradzieży na kwotę 2200 złotych. Kobieta przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa