W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Przyszłość „Stawów Nowaka” [FOTO]

W środę 19 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami miasta dotyczące przyszłości Stawów Cyranowskich (Nowaka) zlokalizowanych przy ul. Partyzantów w Mielcu.

W spotkaniu oprócz zainteresowanych tym tematem mieszkańców i mieleckich radnych, wzięli udział Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Zastępca Prezydenta Adriana Miłoś, Naczelnik Wydziału Urbanistyki, Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji Waldemar Wiącek oraz Ireneusz Kuzara z Wydziału Inwestycji UM.

W trakcie spotkania władze miasta przedstawiły i omówiły planowaną w przyszłości koncepcję modernizacji stawów i zagospodarowania tych terenów. Był też czas na dyskusję w której przybyli na spotkanie dzielili się swoimi propozycjami i sugestiami dotyczącymi wykorzystania stawów. Mówiono także o uwarunkowaniach prawnych dotyczących przeprowadzenia prac mających na celu uczynienie ze Stawów Cyranowskich atrakcyjnego miejsca rekreacji i wypoczynku mielczan, z zachowaniem aspektów przyrodniczych i poszanowaniem naturalnego piękna tego niezwykle urokliwego zakątka naszego miasta.

Wszyscy, którzy przyszli na spotkanie z zaangażowaniem brali udział w dyskusji wyrażając swoje zdanie i dzieląc się swoimi przemyśleniami. Wiele z nich stanowi cenne wskazówki, które niewątpliwie zostaną wzięte pod uwagę przez magistrat.

Jak słusznie zauważył Prezydent Miasta Jacek Wiśniewski, takie spotkania są potrzebne i będą kontynuowane, aby dotrzeć do jak najszerszego grona mieszkańców naszego miasta. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa