W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Materiały promocyjne

„Psi Patrol Film” przedpremierowo w Cinema3D!

14 i 15 sierpnia w kinach sieci Cinema3D odbędą się przedpremierowe pokazy animacji „Psi Patrol Film”! Każdy mały kinoman będzie mógł zobaczyć Rydera, Marshalla, Chase’a i Skye na wielkim ekranie!

C:\Users\nkaleta\Downloads\DiscoveryAds_ANDRE_1200x400  C3D.jpg

Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy  zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami. „Psi Patrol Film” będzie można oglądać przedpremierowo na wielkim ekranie w sierpniowe weekendy zaczynając od 14 i 15 sierpnia. 

Przedpremierowe pokazy animacji „Psi Patrol Film” rozpoczną serię premier filmów z psami w roli głównej! 20 sierpnia miłośnicy czworonogów będą mogli wybrać się na film familijny „Lassie, wróć!” opowiadający historię najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. 3 września premierę będzie miała animacja „Psi Patrol Film”, a 8 października „Wilk na 100%” – porywająca animowana komedia o tym, że nie warto oceniać wilka po pozorach, a tym bardziej po pazurach! Bo ten kto ma kły nie musi być zły! Widzowie poznają włochatą watahę wilkołaków i kandydata na ich nowego przywódcę, którego niecodzienny wygląd niezbyt pasuje do wilczego kanonu. Natomiast 3 grudnia do kin trafi „Clifford. Wielki czerwony pies”. W filmie ośmioletnia dziewczynka, Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. 

Szczegółowy repertuar przedpremierowych pokazów 14 i 15 sierpnia znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Bilety na przedpremierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zoom TV: humor, skandal, tajemnica

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Navigator

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa