W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Psi Patrol powraca na wielki ekran Cinema3D – nowe odcinki 2020!

Psi Patrol powraca do Cinema3D – nowa seria Ready Race Rescue już od 22 lutego na weekendowych Porankach dla najmłodszych.

Psi Patrol powraca na ekrany Cinema3D. Nowe, nieprezentowane w Polsce epizody z serii Ready Race Rescue już w repertuarze Poranków dla najmłodszych. Najlepsi czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz na specjalnych pokazach dla przedszkoli. 

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky’ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom. 

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny

Opisy prezentowanych odcinków:

Epizod 1: 

Niezwykła sytuacja w Zatoce Przygód. Gdy legendarny kierowca wyścigowy nie jest w stanie prowadzić swojego wehikułu w mistrzowskim wyścigu, musi prosić o pomoc Marshalla. Dzielny piesek bierze sprawy we własne łapy, a towarzyszy mu w tym niezawodna ekipa Psiego Patrolu! Czas trwania: 44 min.

Epizod 2:

Część 1: Wielkie balony oderwały się od mocowania podczas parady i odleciały hen, wysoko! Tylko od szczeniąt zależy uratowanie balonów, parady i  pomoc burmistrzowi Humdingerowi!

Część 2: Kuzyni Kapitana Turbota próbują obserwować rzadkiego pająka, ale niestety dostają się w jego sieci. Psi Patrol musi ich uratować! Czas trwania: 22 min

O Porankach w Cinema3D:

Weekendowe Poranki to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz 

skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z Psim Patrolem zapraszamy do wszystkich kin sieci Cinema3D.

Cennik biletów:

  • Głogów, Leszno, Świdnica, Świnoujście: normalny – 18,50 zł, ulgowy – 14,90 zł;
  • W pozostałych kinach wszystkie bilety w cenie 14,90 zł.

Sponsorzy Poranków w Cinema3D:

producent gum Mamba, 

producent soczku Cappy.

Filmy z serii Psi Patrol – Ready Race Rescu można też oglądać w grupach zorganizowanych, na specjalne zamówienia przedszkoli, od poniedziałku do piątku we wszystkich kinach sieci Cinema3D. W celu zamówienia pokazu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. kluczowych klientów. 


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa