Slider

Takich imprez na terenie Europy odbywa się osiem. Finałem tych zmagań jest impreza Arnolda Schwarzeneggera pod tytułem „ARNOLD CLASSIC” odbywająca się co roku w Madrycie.

W Mielcu w niezwykłej scenerii – przy sztucznym oświetleniu wystąpiło ośmiu siłaczy. Byli to: Robert Cyrwus (trzykrotny wicemistrz Polski, Mistrz Europy w parach z Mateuszem Kieliszkowskim), Rafał Kobylarz (wicemistrz Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy), Przemysław Brzoza (najsilniejszy człowiek Warmii i Mazur, piąty zawodnik Strongman Polska), Milan Sulan (mistrz Słowenii), Ivan Hryhorowski (Białoruś), Frantisek Piros (Słowacja), Vladimir  Tsifra (Czechy), Cestmir Sima (Czechy),  Volodymyr Reksha (Ukraina – Mistrz Świata, Mistrz Ukrainy do 105 kg, uczestnik Arnold Classic).

Wśród rozegranych konkurencji były  m.in. tarcze (przenoszenie na odległość dwóch serc z kamienia o wadze 200 kg), opona (przerzucanie opony o wadze 420 kg), przeciąganie samochodu w pozycji siedzącej, załadunek kamieni o wadze od 120-160 kg) na platformę oraz hantel o wadze 100 kg.

Oprawę muzyczną imprezy realizował DJ Balu, a poprowadził ją prezenter Radia ESKA Piotr Woltman. Zanim wielcy mistrzowie przystąpili do rywalizacji, odbyły się zawody Mini Strong-Man dla dzieci. 

Najlepszym okazał się Robert Cyrwus, trzykrotny wicemistrz Polski, Mistrz Europy w parach z Mateuszem Kieliszkowskim.

Świetna atmosfera i duża frekwencja mimo Dnia Matki i zbliżającej się burzy tego wieczoru, sugeruje że może za rok impreza powróci do Mielca  stwierdził Piotr Kwiatkowski – prezes polskiej federacji Strongman

 

Jeden komentarz do wpisu Puchar Narodów Strongman 2017 [FOTO, VIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider