W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Punkt Diagnostyczno – Konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej już otwarty

Starostwo Powiatowe w Mielcu informuje, że dla ułatwienia kontaktów z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Mielcu w zakresie usług diagnostyczno – terapeutycznych, uruchomiło od 04.04.2016r.  Punkt Diagnostyczno – Konsultacyjny z siedzibą w budynku Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim ul. Kościuszki 2.

Władze powiatowe realizując obietnice  złożone na spotkaniu z mieszkańcami gminy i miasta Radomyśl Wielki w grudniu 2015 r., zdecydowały o uruchomieniu Punktu Diagnostyczno-Konsultacyjnego Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w którym świadczone są porady przez specjalistów: logopedę, psychologa i pedagoga.

Działalność punktu ma na celu zapobieżenie ewentualnemu przedwczesnemu zakończeniu trwających aktualnie diagnoz i terapii, ułatwienie kontaktów z Poradnią Psychologiczno–Pedagogiczną w Mielcu oraz zwiększenie dostępności świadczonych przez nią usług w zakresie diagnostyczno – terapeutycznym.

Zapraszamy do korzystania z porad punktu  wszystkie osoby zainteresowane, a w szczególności dotychczasowych klientów korzystających z usług Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w przypadku braku możliwości korzystania przez nich z dalszego poradnictwa – mówi Andrzej Bryła, członek Zarządu Powiatu Mieleckiego. 

Godziny przyjęć:

Psycholog                                                                                               Pedagog:

poniedziałek od 8.00 do 14.00                                                                 poniedziałek od 8.00 do 14.00  

środa od 8.00 do 12.00                                                                            środa od 8.00 do 12.00  

Logopeda:

wtorek od 10.00 do 15.00

piątek od 12.00 do 17.00

Dni i godziny przyjęć poszczególnych specjalistów są także podane na stronie internetowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu oraz na drzwiach budynku szkoły.

 

pobrane

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa