W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Punktu Pomocy Humanitarnej składa podziękowania

W siódmym, przedświątecznym tygodniu funkcjonowania mieleckiego Punktu Pomocy Humanitarnej, wsparcia rzeczowego indywidualnym obywatelom Ukrainy udzielono około 300 razy.

Niezwykłym wydarzeniem było środowe spotkanie władz miasta z ukraińską społecznością w Domu Kultury SCK podczas którego wydanych zostało 400 paczek świątecznych przygotowanych przez wolontariuszy pomagających w punkcie pomocowym przy ul. Cyranowskiej. Podziękowania za ufundowanie tych paczek kierujemy do Dr. Armina Raibera, prezesa szwajcarskiej firmy 3A Composites Mobility S.A., do Jacka Lisa,  prezesa zarządu polskiego oddziału tej firmy i do Pawła Neumana (Dyrektor Finansowy).

Wsparcie rzeczowe z Mielca w ostatnich dniach skierowane zostało także do Lwowskiego Obwodowego Szpitala Klinicznego i do Iwano-Frankowskiej Rady Jaworowskiego Rejonu.

Nasz ubiegłotygodniowy apel o dostarczanie obecnie najbardziej potrzebnych artykułów spożywczych spotkał się z żywym oddźwiękiem wśród mieszkańców Mielca, za co po raz kolejny serdecznie dziękujemy.

Słowa podziękowania kierujemy także do następujących firm, organizacji i osób:

  • Nicole i Magdalena z USA
  • Novel-Tech Bogusława Strycharza (ul. Wojska Polskiego 3)
  • Moniki Ludwickiej w imieniu P. Neville Symonds z Anglii
  • Stts Brazing solutions,
  • APOLLO AEROSPACE COMPOMENTS Sp. z o.o.
  • Żłobków Miejskich w Mielcu

Dariuszowi Batorowi i pracownikom sklepu E.LECLERC z miasta Souillac we Francji dziękujemy za zabawki, maskotki i “przytulanki”, którymi mogliśmy obdarować wszystkie dzieci uczestniczące wraz ze swoimi mamami w świątecznym spotkaniu z Prezydentem.

Tradycyjnie dziękujemy także za pomoc w funkcjonowaniu Punktu Pomocy Humanitarnej wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, tłumaczom języka ukraińskiego, strażakom z OSP Cyranka, pracownikom Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu i MOPS.

Informujemy, że Punkt Pomocy Humanitarnej przy ul. Cyranowskiej 66 w Wielki Piątek 15 kwietnia i w Wielkanocny Poniedziałek 18 kwietnia będą nieczynne.  

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa