W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pyszne niespodzianki dla uczestników 4 Rundki Rowerowej

Łącznie 200 darmowych porcji popcornu i waty cukrowej przygotujemy w niedzielę (31 lipca) dla uczestników 4. Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim. Smaczny upominek będzie można odebrać na mecie wydarzenia w parku sensorycznym.

Darmowe porcje wydawane będą od godziny 16:00 w zlokalizowanym na terenie parku punkcie gastronomicznym. Poczęstunek będą mogły odebrać osoby, które potwierdzą ukończenie rajdu w punkcie organizatora oraz okażą konkursową kartę (każdy uczestnik otrzyma taką kartę w punkcie startowym rundki).

Finałowe losowanie nagród zaplanowano na godzinę 17:30. Tym, którzy dojadą na metę wcześniej, a także wszystkim zainteresowanym mieszkańcom miasta i powiatu, umilimy czas licznymi atrakcjami.

Na parkingu przy ul. Sękowskiego 2b (przed Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu) ustawiona zostanie nieodpłatna strefa zabaw dla dzieci. W godzinach 14:00-18:00 najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców, a także wziąć udział w grach, zabawach i animacjach.

W sąsiedztwie strefy dla najmłodszych stanie mobilne miasteczko ruchu drogowego. Tutaj dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, pod okiem doświadczonych instruktorów oraz policjantów, zapoznają się z przepisami i zasadami poruszania się rowerem po drogach publicznych.

Popołudnie umilą przysmaki serwowane z mini punktu gastronomicznego, w którym będzie można zakupić m.in. lody, gofry czy orzeźwiającą lemoniadę.

Chcesz wziąć udział w 4. Rundce Rowerowej z Powiatem Mieleckim? Wystarczy, że przyjedziesz rowerem do punktu startowego wydarzenia w Galerii Navigator. Punkt będzie czynny w niedzielę, 31 lipca, w godzinach 14:30-15:

Więcej informacji  TUTAJ

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa