W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie

PZL Mielec i inne podkarpackie firmy na targach ILA Berlin Air Show 2018 [FOTO]

ILA Berlin to najstarsze i jedne z największych lotniczych targów na świecie. Województwo Podkarpackie po raz kolejny uczestniczy w tej imprezie.

Stoisko to wspólne przedsięwzięcie Województwa Podkarpackiego, miast Rzeszów i Krosno, Doliny Lotniczej oraz Polskiej Agencji Kosmicznej.

Tradycyjnie pierwsze trzy dni przeznaczone są dla specjalistów z branży. To doskonała okazja do omawiania kierunków rozwoju lotnictwa i szczegółów technicznych w gronie fachowców oraz nawiązywania kontaktów i zawierania umów biznesowych. W niemieckich targach uczestniczy ponad 30 firm z województwa podkarpackiego. Wśród nich m.in. PZL Mielec, Linetech, Royal Star, Gardner Aerospace, Ultratech czy Safran Transmission Systems Poland.

Biznesowym rozmowom i konferencjom towarzyszą pokazy lotnicze. Podczas podniebnych popisów także nie zabraknie podkarpackiego akcentu, ponieważ na niebie zaprezentuje się samolot M28, produkowany w PZL Mielec. Niemieckie siły lotnicze korzystają z mieleckiego samolotu m.in. do desantu skoczków spadochronowych.

W weekend wystawa będzie otwarta dla szerokiej publiczności. Wtedy odbywają się słynne pokazy lotnicze. Zakres tematyczny imprezy: lotnictwo cywilne, kosmonautyka, działy specjalne poświęcone m.in. helikopterom, dronom, lotnictwu przyszłości, lotnictwu wojskowemu, obronności i bezpieczeństwu.

Urząd Marszałkowski

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa