W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

PZL Mielec kontynuuje sponsoring drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec

Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. podjął decyzję o kontynuacji sponsoringu drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec na kolejny sezon 2022/2023.

Prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki i prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek podpisali 7 lipca br. umowę na sponsorowanie rozgrywek rundy jesiennej kolejnego sezonu Ekstraklasy.

„PZL Mielec są od lat wiernym kibicem mieleckiej drużyny piłki nożnej. Razem świętujemy zwycięstwa i przeżywamy gorycz porażek. Od 2014 roku powróciliśmy do sponsoringu i staramy się wspierać drużynę w rywalizacji o jak najlepsze wyniki. Wierzę, że razem z wszystkimi pasjonatami piłki nożnej i mieszkańcami Mielca będziemy jeszcze nie raz świętować sukcesy naszych sportowców. Chciałbym, aby nasz przykład zachęcił inne firmy z mieleckiej strefy ekonomicznej, aby wspólnie, poprzez sport budować wizerunek Mielca i Podkarpacia w Polsce i na świecie. – powiedział Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PZL Mielec.

Polskie Zakłady Lotnicze wspierają FKS Stal Mielec, dzięki czemu zaliczają się do grona mecenasów sportu, co  nierozerwalnie wiąże się z rozwojem klubu i możliwością sportowej rywalizacji w gronie najlepszych drużyn polskiej piłki nożnej.

Źródło: PZL Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa