W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

PZL Mielec kontynuuje sponsoring drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec

Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o. podjął decyzję o kontynuacji sponsoringu drużyny piłki nożnej PGE FKS Stal Mielec na kolejny sezon 2022/2023.

Prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki i prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek podpisali 7 lipca br. umowę na sponsorowanie rozgrywek rundy jesiennej kolejnego sezonu Ekstraklasy.

„PZL Mielec są od lat wiernym kibicem mieleckiej drużyny piłki nożnej. Razem świętujemy zwycięstwa i przeżywamy gorycz porażek. Od 2014 roku powróciliśmy do sponsoringu i staramy się wspierać drużynę w rywalizacji o jak najlepsze wyniki. Wierzę, że razem z wszystkimi pasjonatami piłki nożnej i mieszkańcami Mielca będziemy jeszcze nie raz świętować sukcesy naszych sportowców. Chciałbym, aby nasz przykład zachęcił inne firmy z mieleckiej strefy ekonomicznej, aby wspólnie, poprzez sport budować wizerunek Mielca i Podkarpacia w Polsce i na świecie. – powiedział Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PZL Mielec.

Polskie Zakłady Lotnicze wspierają FKS Stal Mielec, dzięki czemu zaliczają się do grona mecenasów sportu, co  nierozerwalnie wiąże się z rozwojem klubu i możliwością sportowej rywalizacji w gronie najlepszych drużyn polskiej piłki nożnej.

Źródło: PZL Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa