W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

PZL Mielec nadal sponsorem PGE FKS Stal Mielec

Nasz kolejny, bardzo ważny sponsor zostaje #RAZEM z nami na sezon 2021/22. Prezes Polskich Zakładów Lotniczych Janusz Zakręcki i prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek parafowali deklarację współpracy na kolejny rok. W spotkaniu wziął również udział Europoseł Tomasz Poręba, który od lat wspiera mielecki klub.

Dla naszego klubu, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu to jeden z najważniejszych sponsorów. Mielecka piłka nożna od dziesiątek lat wspierana przez przemysł lotniczy, teraz również może liczyć na wsparcie zakładu produkującego m.in. wielozadaniowe śmigłowce Black Hawk oraz samoloty M28 w wersji cywilnej i militarnej.

Polskie Zakłady Lotnicze należące do koncernu Lockheed Martin, to jeden z największych w Polsce producentów statków powietrznych, a także jeden z najdłużej wspierających nasz klub sponsorów.

PZL Mielec są wiernym kibicem drużyny od lat, a sponsorem nieprzerwanie od 2014 roku. Nieustannie kibicujemy i trzymamy kciuki za naszą mielecką drużynę piłki nożnej w osiąganiu jak najlepszych wyników. Wierzę, że razem z mieszkańcami Mielca będziemy nie raz świętować sukcesy naszych sportowców w nadchodzącym sezonie – powiedział Janusz Zakręcki, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PZL Mielec.

Prezes FKS Stal Mielec S.A., Jacek Klimek wyraził radość z powodu podpisania umowy z jednym z najważniejszych partnerów klubu. – Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu są z nami od wielu, wielu lat, będąc naszym wiernym sponsorem i partnerem. To także świetny przykład dla innych firm z mieleckiej strefy ekonomicznej, aby wspólnie, poprzez sport budować wizerunek Mielca i Podkarpacia w Polsce.  Chcę bardzo podziękować Panu Prezesowi Zakręckiemu za zaufanie i wsparcie w ostatnich latach. Historia i sukcesy FKS Stali Mielec była zawsze nierozerwalnie związana z lotnictwem.

W spotkaniu wziął również udział Europoseł Tomasz Poręba, który od lat wspiera mielecki klub. – Serdecznie dziękuję zarządowi PZL Mielec za przedłużenie umowy sponsorskiej z PGE FKS Stalą Mielec. Klub zawsze był związany z zakładem, a zakład z klubem – powiedział Tomasz Poręba. – To wspólna, piękna historia, wspomnienia i emocje, które bardzo bym chciał, aby nadal wszystkim towarzyszyły. Wspierając się wzajemnie, będziemy jeszcze mocniejsi – podkreślił.

Umowa została podpisana na sezon 2021/2022

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa