W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery Sport

PZPN zajął się sprawą Stali Mielec i Borisa Milekicia

 Skandal w I lidze tuż przed ostatnią kolejką sezonu. W barwach Stali Mielec, w siedmiu kolejkach, grał nieuprawniony piłkarz.
Klubowi grozi siedem walkowerów, które mogą zupełnie zmienić sytuację zarówno w walce o awans, jak i w strefie spadkowej. W sieci wrze, bo zainteresowanych aferą jest dużo klubów – zarówno starających się o awans, jak i walczących ze spadkiem, więc i kibice zabierają głos w sprawie Milekicia.

Specjalny komunikat w sprawie tego zamieszania wydał PZPN. Oto jego treść:

„W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi dot. możliwych nieprawidłowości przy legalizacji pobytu w Polsce i zatrudnienia w klubie Stal Mielec zawodnika Borisa Milekića, jak również ze złożonym przez klub Miedź Legnica protestem w sprawie meczu 31. kolejki rozgrywek Nice 1 ligi między drużynami Miedź Legnica Stal Mielec, wszczęte zostało postępowanie wyjaśniające w zakresie możliwości udziału zawodnika w meczach Nice 1 ligi, a klub Stal Mielec został zobowiązany do złożenia stanowiska w sprawie.

Wstępne ustalenia, a w szczególności analiza obowiązujących przepisów, nie potwierdzają informacji, które pojawiły się w mediach, jednakże mając na uwadze znaczenie wyniku postępowania na rozgrywki Nice 1 ligi, niezbędna jest dalsza wnikliwa analiza przedmiotowej sprawy.”

 Twitter Stal Mielec

Fakty na dziś: Boris Milekić ma ważne do 30 czerwca pozwolenie na pracę w Polsce i został potwierdzony do rozgrywek przez PZPN.

— FKS Stal Mielec (@fksstalmielec) 30 maja 2017

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

giewont 1 czerwca 2017 (czwartek) at 13:08

No nieźle by było gdyby sie okazało, że zarząd dał ciała.!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa