W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Quad w rowie kierowca w szpitalu

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ranny został 28-letni mieszkaniec Przecławia. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie w ogrodzenie posesji.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie. Wczoraj około godziny 20, w Przecławiu na ulicy Podlesie doszło do zdarzenia drogowego w którym ranny został 28-letni kierujący quadem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna jadąc od ulicy 3-Maja w kierunku Wólki Podolskiej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie uderzył w słup ogrodzenia posesji.

Poszkodowany w wypadku mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli pojazd.

Zebrany materiał dowodowy pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

Bus z dziećmi wylądował w rowie

Wiadomości Mielec

Pijana wjechała w płot w Czerminie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa