W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

R.O.D gratulują prezydentowi. Jacek Wiśniewski deklaruje chęć współpracy [FOTO, VIDEO]

W piątek 30 listopada w sali konferencyjnej urzędu miasta prezydent Jacek Wiśniewski spotkał się z prezesem R.O.D Metalowiec Mieczysławem Mazurem oraz przedstawicielem (członkiem) zarządu R.O.D Solidarność Arkadiuszem Krudysem.

Prezydent otrzymał na swoje ręce list gratulacyjny od Okręgowego Zarządu Działek w Rzeszowie oraz od nas działkowiczów Mieleckich. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze przy filiżance herbaty. Spotkanie miało na celu poprawę relacji między miastem / magistratem mieleckim a Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi w Mielcu i nawiązanie współpracy której to nigdy do tej pory nie było.

Prezydent wyszedł z inicjatywą spotkania się z działkowcami jeszcze przed wyborami pytając co można zrobić w R.O.D w zakresie kompetencji magistratu.

Tak doszło do pierwszego spotkania. Jak podkreślił prezydent – chce spotykać się z działkowcami i jako prezydent będę chciał wspomóc R.O.D w Mielcu w ich działaniu.

https://www.facebook.com/WCieniuJupiterow/videos/2075374749168325/

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa