W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

R.O.D gratulują prezydentowi. Jacek Wiśniewski deklaruje chęć współpracy [FOTO, VIDEO]

W piątek 30 listopada w sali konferencyjnej urzędu miasta prezydent Jacek Wiśniewski spotkał się z prezesem R.O.D Metalowiec Mieczysławem Mazurem oraz przedstawicielem (członkiem) zarządu R.O.D Solidarność Arkadiuszem Krudysem.

Prezydent otrzymał na swoje ręce list gratulacyjny od Okręgowego Zarządu Działek w Rzeszowie oraz od nas działkowiczów Mieleckich. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze przy filiżance herbaty. Spotkanie miało na celu poprawę relacji między miastem / magistratem mieleckim a Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi w Mielcu i nawiązanie współpracy której to nigdy do tej pory nie było.

Prezydent wyszedł z inicjatywą spotkania się z działkowcami jeszcze przed wyborami pytając co można zrobić w R.O.D w zakresie kompetencji magistratu.

Tak doszło do pierwszego spotkania. Jak podkreślił prezydent – chce spotykać się z działkowcami i jako prezydent będę chciał wspomóc R.O.D w Mielcu w ich działaniu.

Dziś o godzinie 15:00 w mieleckim Urzędzie Miejskim prezes Mieleckich R.O.D, w imieniu Okręgu Zarządu Rodzinnych Ogrodów, złożył na ręce prezydenta Jacka Wiśniewskiego list gratulacyjny. Więcej informacji niebawem.

Opublikowany przez W Cieniu Jupiterów Piątek, 30 listopada 2018

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa