W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Radni obradowali na XLIV sesji Rady Powiatu Mieleckiego [FOTO]

We wtorek, 31 lipca, odbyły się kolejne obrady Rady Powiatu Mieleckiego.

Sesję tradycyjnie otworzyło sprawozdanie starosty Zbigniewa Tymuły z działalności Zarządu Powiatu między sesjami. Następnie podjęto uchwały w sprawie zmiany uchwał: uchwały budżetowej Powiatu Mieleckiego na rok 2018, uchwały Nr XXXVIII/269/2017 Rady Powiatu Mieleckiego z dnia 29 grudnia 2017 roku w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Mieleckiego oraz uchwały nr XL/288/2018 Rady Powiatu Mieleckiego z dnia 22 marca 2018 roku w sprawie określenia zadań za zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Mieleckim w 2018 roku.

Radni przyjęli uchwały w sprawie określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Mieleckiego za pierwsze półrocze roku budżetowego, o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć oraz o przebiegu wykonania planu finansowego jednostek sektora finansów publicznych oraz w sprawie zlecenia kontroli nie przewidzianej w rocznym planie kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Mieleckiego na 2018 rok.

W związku z rezygnacją Marii Napieracz z funkcji członka oraz przewodniczącego rady społecznej działającej przy stacji mieleckiego pogotowia, radni podjęli również uchwałę w sprawie powołania i ustalenia składu tej rady. Marię Napieracz zastąpi w radzie społecznej pogotowia Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa