W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Radni powiatu wybrali Bogusława Pereta Członkiem Zarządu Powiatu Mieleckiego

Radni Rady Powiatu Mieleckiego 13 głosami za podjęli uchwałę w sprawie wyboru Bogusława Pereta na nieetatowego Członka Zarządu Powiatu Mieleckiego.

Bogusław Peret w Radzie Powiatu Mieleckiego zasiada już od trzech kadencji. Jest członkiem klubu radnych Razem dla Powiatu Mieleckiego. W Zarządzie Powiatu Mieleckiego zastąpi Macieja Jemioło, który rezygnację ze sprawowanej funkcji złożył w styczniu br.

Serdecznie gratuluję Panu Bogusławowi Peretowi wyboru na Członka Zarządu Powiatu Mieleckiego. Jego dotychczasowe doświadczenie samorządowe będzie bardzo pomocne w pracy zarządu – podkreślił starosta mielecki Stanisław Lonczak. 

Dziękuję Panu Staroście i wszystkim Radnym obecnym na dzisiejszej sesji za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Jak Państwo wiecie, z samorządem jestem związany już od wielu lat. Ze swojej strony deklaruję dobrą pracę i dobrą współpracę na rzecz powiatu mieleckiego – powiedział wybrany na członka zarządu Bogusław Peret.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa