W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Radomyska korespondencja z Pałacem Buckingham

Wymiana listów pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Radomyślu Wielkim, a brytyjską rodziną królewską trwa w najlepsze.

Tym razem młodzi radomyślanie napisali listy do królowej Elżbiety II i księcia Filipa i złożyli im najserdeczniejsze życzenia z okazji 71. rocznicy ślubu. Królowa poprzez swoją damę dworu serdecznie podziękowała za listy, w których uczniowie napisali o sobie i swoich zainteresowaniach.


Elżbieta II podkreśliła, że jest jej bardzo miło, że uczniowie lubią uczyć się języka angielskiego. Otrzymana odpowiedź z Pałacu Buckingham zachęciła dzieci do napisania życzeń i wykonanie kartek z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia do księcia Karola i księżnej Kamili.
– Cieszymy się, że na nasze listy i kartki otrzymujemy odpowiedzi od członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiemy, że warto uczyć się języków obcych, a korespondencja z Pałacem Buckingham mobilizuje do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie języka angielskiego – przekazują nauczycielki Barbara Żala i Małgorzata Chmura.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa