Na zbliżające się ferie zimowe szkoły i ośrodek kultury Gminy Radomyśl Wielki przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Podczas ferii pozalekcyjne zajęcia dla dzieci prowadzone są w szkołach podstawowych. Uczniowie będą spędzać wolne dni wyjeżdżając poza swoje rodzinne miejscowości, m.in.: do Krakowa, Mielca, Tarnowa czy Dąbrowy Tarnowskiej. Skorzystają z propozycji jakie oferują kina i teatr.
Będą również na lodowisku, basenie, ściance wspinaczkowej i w parku trampolin. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji sale zabaw. Zajęcia feryjne będą odbywać się także w samych szkołach, które zapraszają na gry logiczne, planszowe, zabawy, turnieje sportowe, bale karnawałowe oraz zajęcia plastyczno-techniczne.
Swoje propozycje przedstawił też SCKiB:
