W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Radomyśl Wielki ze wsparciem dla rannych na Ukrainie

Apteczki pierwszej pomocy, środki przeciwbólowe, bandaże, opatrunki sterylne, środki odkażające, zestawy do szycia i inne środki medyczne, które zebraliśmy w ciągu kilku ostatnich dni, trafiły do potrzebujących Ukraińców na terenach działań wojennych – informuje Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim.

Akcja zbiórki środków medycznych ogłoszona przez radomyski magistrat była skoordynowana z działaniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. W sumie dzięki ofiarności mieszkańców gminy, pracowników urzędu i szkół oraz strażaków udało się zebrać kilkanaście paczek ze środkami przeciwbólowymi, bandażami, opatrunkami, środkami odkażającym, a także kilka gotowych apteczek pierwszej pomocy. Zebrane dary zostały przewiezione do Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Stamtąd w ramach transportów humanitarnych trafiły do rannych i chorych na Ukrainie, w rejony ogarnięte działaniami militarnymi.

Dziękujemy za okazaną pomoc.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa