W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Rajska wyspa na mieleckim basenie?

Już 5 sierpnia na kąpielisku letnim MOSiR przy ul. Kusocińskiego będzie można poczuć się jak na egzotycznych wakacjach . Wszystko to w ramach Pool Party organizowanego w hawajskim stylu przez Fundację Klub Młodych Liderów.

Podczas tegorocznych wakacji, Fundacja Klub Młodych Liderów szykuje kolejną niespodziankę dla mielczan – Pool Party. W dniu 5 sierpnia, każda osoba, która przyjdzie na mielecki basen odkryty przy ul. Kusocińskiego, z pewnością poczuje się jak na rajskiej wyspie. Dla każdego gościa przygotowany zostanie element klimatycznego stroju- naszyjnik hawajski.

Koszt uczestnictwa w imprezie zawarty jest w normalnym bilecie wstępu na basen.
Całemu wydarzeniu klimat nadadzą liczne dekoracje, z pewnością więc będzie kolorowo. Na terenie basenu pojawi się mnóstwo balonów, palmy, czy hawajskie girlandy. Ponadto w wodzie znajdować się będą duże dmuchane zabawki wodne do dyspozycji uczestników. Nie zabraknie także zabawy pistoletami na wodę ze znajomymi oraz mini-turnieju w siatkówkę plażową
Rajska wyspa to także moc owoców! Podczas imprezy, w ramach darmowej degustacji dla gości, przygotowane zostaną liczne przekąski zawierające egzotyczne owoce jak ananasy, czy mango. Pojawi się także coś dla ochłody – koktajle owocowe.
Jednak to nie wszystko! W czasie trwania imprezy dla jej uczestników zapewnione są liczne atrakcje. Dla najmłodszych planowane są zabawy animacyjne, konkursy plastyczne oraz gry terenowe w klimacie wydarzenia. Radości dzieciom przysporzą również bańki mydlane oraz wodna ślizgawka.

Dorośli podczas wydarzenie z pewnością nie będą się nudzić, gdyż również dla nich przewidziane są specjalne atrakcje. W czasie “Pool Party” nie może zabraknąć konkursu na miss mokrego podkoszulka. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także aktywnie spędzić tam swój czas, biorąc udział aqua aerobiku, zumbie czy pokazach tańca hula. Całość imprezy dopełni muzyka latino.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa