W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Ranking Aktywnych Gmin Podkarpacia 2022 [FOTO]

To już 15. edycja rankingu Złota Setka Gmin Podkarpacia organizowanego przez Nowiny oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i Małopolski Instytut Gospodarczy.

Wczoraj (30.11.22) w imieniu Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego statuetkę za zajęcie 1. miejsca przez Gminę Mielec odebrał I Z-ca Paweł Pazdan, z rąk Radosława Wiatra (wicewojewody podkarpackiego) oraz Jaromira Kwiatkowskiego (zastępca redaktora naczelnego Nowin).

Uroczystość miała miejsce w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Celem niniejszego konkursu jest zaprezentowanie aktywności samorządów, organizacji oraz mieszkańców gmin na Podkarpaciu.

Ranking bazuje na danych za rok ubiegły i bierze pod uwagę takie parametry jak: dochody własne na 1 mieszkańca, wydatki ogółem na 1 mieszkańca, wydatki inwestycyjne na 1 mieszkańca, udział dochodów własnych w dochodach ogółem , udział wydatków inwestycyjnych w wydatkach ogółem, udział liczby pracujących w ogólnej liczbie mieszkańców, a także saldo: dochody ogółem- wydatki ogółem na 1 mieszkańca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa