W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ranking Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego.

W poniedziałek 15 października br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie odbyła się konferencja „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego”, podczas której ogłoszono wyniki dorocznego Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Współorganizatorem konferencji była Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, która również wspiera promocję najlepszych polskich samorządów, wyłaniając laureatów Konkursu „Teraz Polska” dla gmin.


W konferencji udział wzięli Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Kokoszka i Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos, którzy odebrali dyplom dla Gminy Miejskiej Mielec, która znalazła się w dziesiątce laureatów w kategorii Gminy Miejskie.
Tegorocznymi zwycięzcami Rankingu są: Kleszczów, Polkowice, Krynica Morska i Warszawa. W zestawieniu samorządów najdynamiczniej zwiększających liczbę osób pracujących w latach 2003–2017 triumfowały: Kobierzyce, Stryków, Złotów i Gliwice.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa