W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Inne i charytatywne Materiały video WYRÓŻNIONE (dodatkowa)

Ratownicy medyczni zrobili zbiórkę dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu [FOTO, VIDEO]

Akcja na rzecz Domu Dziecka w Skopaniu poruszyła serca wielu mieszkańców, w tym pracowników Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. A to za sprawą ratownika medycznego Artura Ciejki, który – wraz z Lidią Leś – rozpowszechnili wśród kolegów i koleżanek ideę zbiórki.

Najpierw oczywiście razem tę akcję wymyślili! – Wspólnie poinformowaliśmy dyrektora Domu Dziecka, że chcemy taką zbiórkę zrobić. Zaproponowaliśmy, żeby dzieci napisały listy do św. Mikołaja. Osoby prywatne widziały post udostępniony na FB i zgłaszały się z propozycją zrobienia danego prezentu dziecku. I tak jeździliśmy i gromadziliśmy prezenty – opowiadają Lidia i Artur, pomysłodawcy i organizatorzy.

Pieniądze ze zbiórki zorganizowanej w Pogotowiu zdecydowali się wykorzystać na prezenty bardzo praktyczne, ale zarazem niezbędne i nietanie, jak środki czystości, tzn. płyny do mycia, proszki do prania, chusteczki nawilżane itd.

– Ważne jest też przecież, by dzieci wychowywały się w czystości i zdrowiu, Oczywiście Dom Dziecka bardzo o to dba, ale czemu nie pomóc w tym zakresie? –mówi rat. med. Artur Ciejka., chwaląc kolegów i koleżanki, którzy bez chwili wahania przyłączyli się do zbiórki.

Do Domu Dziecka wraz rat. med. Arturem Ciejką wyruszył rat. med. Marian Szebla.

Fot. KonRad Fotografia Ślubna i Okolicznościowa w: Dom Dziecka Skopanie z: Artur Ciejka

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Pakiety badań w laboratorium szpitala w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Spotkanie Otwarte z Wojciechem Sumlińskim w Hotelu Polskim [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa