W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Regeneracja turbosprężarek Lublin Białystok Katowice Gdynia

Masz problemy z turbiną w swoim aucie? Masz już dość warsztatów, które nie mają wystarczającej ilości usług? Szukasz firmy, która udzieli ci pełnych i profesjonalnych informacji o stanie Twojej turbiny i nie potrwa to miesiącami?

Bosch Service Pawlik to serwis, który powstał z myślą o kierowcach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu, a także pasji jesteśmy w stanie dostarczyć państwu szereg usług o wysokim standardzie. Naszą specjalizacją jest regeneracja turbosprężarek, którą prowadzimy m.in.: w Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Gdyni dla wielu znanych marek. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i działamy na najnowocześniejszych maszynach, co sprawia, że proces regeneracji przebiega szybko, a ostateczny efekt zapewnia trwałość porównywalną, a czasem nawet lepszą od oryginału. Dzięki temu każdy użytkownik turbodoładowanego auta może liczyć na fachową i skuteczną regenerację uszkodzonego podzespołu. Turbosprężarki pełnią w naszych pojazdach istotną funkcję, a mianowicie zmniejszają ilość spalin, a jazda nim jest prawdziwą przyjemnością. Niestety, nowoczesne turbiny narażone są na intensywne obciążenie, dlatego wraz z przebiegiem zaczynają się psuć. 

Gorsze przyspieszanie, dziwne odgłosy wydobywające się spod maski, a także mocne dymienie to tylko niektóre z objawów uszkodzonej turbiny w samochodzie. Zakupienie nowego podzespołu jest dość drogie i często nieopłacalne, dlatego regeneracja turbiny w Lublinie, Białymstoku, Katowicach i Gdyni cieszy się taką ogromną popularnością. Standardowy proces regeneracji turbosprężarki polega na rozłożeniu podzespołu na części pierwsze, dokładnym umyciu części przy pomocy specjalnego odczynnika, wymiany wyeksploatowanych elementów, a następnie złożeniu turbiny i wyważeniu. Poprawnie wykonana usługa regeneracji pozwala turbinie odzyskać moc i działać w sposób przewidziany przez producenta przez wiele lat.

Po zakończeniu tego procesu otrzymują Państwo od nas 24-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów oraz protokół z wyważania. 

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa